Príďte sa najesť do jednej z najlepších reštaurácii v Bratislave

Prvotriedny zážitok

LOKÁLNE SUROVINY

Dôraz kladieme na použitie najlepších lokálnych produktov na vytvorenie lákavej zmesi chutí z Číny, Japonska, Srí Lanky, Bali či Thajska.

ŠPIČKOVÝ TÍM

O pohodu v našej reštaurácii sa postará náš usmiaty tím a tí najlepší šéfkuchári pracujúci pod dohľadom majiteľa Rama, takže budete odchádzať zaručene spokojní.

VYLADENÉ RECEPTY

Na stavbe nášho menu sme pracovali niekoľko mesiacov, tak, aby sme Vám priniesli tú najlepšiu kombináciu receptov a chutí. Od Balijského Nasi Goreng, cez Thajské kari až po Japonský Ramen. Jedna návšteva Vám určite stačiť nebude.

PRÍJEMNÉ PROSTREDIE

Reštaurácia Ram's sa nachádza v srdci Starého mesta v zrekonštruovanej ikonickej budove Bezručova. Kombinácia minimalistického interiéru - teplého dreva a čistej bielej vytvára ideálne prostredie na to, aby ste si naše jedlo vychutnali od polievky až po dezert.

Šéfkuchár Ram

Vlastná reštaurácia bola Ramovým snom už od malička. Milovník gastronómie a dobrého jedla dlhé roky tvrdo pracoval, aby si splnil svoj sen a na Slovensko priniesol originálne chute domoviny.

Jeho prvé "gastro kroky" v Bratislave smerovali do Botela Marína a odtiaľ do svetoznámej siete reštaurácii Benihana, kde pôsobil ako kuchár. Dôležité skúsenosti získal v reštaurácii Fou Zoo. Pôsobil tam dlhých 7 rokov a vypracoval sa na pozíciu sous chéf. Ram tam pracoval za čias veľkého úspechu reštaurácie, v čase keď patrila niekoľko rokov za sebou medzi najlepšiu a najuznávanejšiu reštauráciu v rámci celého Slovenska....vedieť viac

Image

Ste už hladný?

Dajte nám vedieť, že prídete a my vám radi zarezervujeme stôl.
Drop us a note and let us know you're coming, we'll be happy to reserve a table for you.
REZERVÁCIA